Collection: Pendant
-
Chiswick Glass Pendant Light
Regular price $160.00 USDRegular priceUnit price / per$240.00 USDSale price $160.00 USDSale -
Metro Sphere Glass Pendant Lamp
Regular price From $196.00 USDRegular priceUnit price / per$400.00 USDSale price From $196.00 USDSale -
Washi Paper A Pendant Lamp
Regular price From $327.00 USDRegular priceUnit price / per$850.00 USDSale price From $327.00 USDSale -
Lantern Fabric Pendant Light
Regular price From $195.00 USDRegular priceUnit price / per$400.00 USDSale price From $195.00 USDSale -
French Flower Pendant Light
Regular price $136.00 USDRegular priceUnit price / per$204.00 USDSale price $136.00 USDSale -
Sale
Onos Pendant Lamp
Regular price From $256.00 USDRegular priceUnit price / per$384.00 USDSale price From $256.00 USDSale -
Silver Spark Ball Pendant Light
Regular price From $89.00 USDRegular priceUnit price / per$178.00 USDSale price From $89.00 USDSale -
Washi Paper E Pendant Light
Regular price From $400.00 USDRegular priceUnit price / per$800.00 USDSale price From $400.00 USDSale -
Washi Paper 15A Pendant Light
Regular price From $239.00 USDRegular priceUnit price / per$460.00 USDSale price From $239.00 USDSale -
Model 2065 Pendant Lamp
Regular price From $215.00 USDRegular priceUnit price / per$384.00 USDSale price From $215.00 USDSale -
Bubble Mulberry Silk Pendant Lamp
Regular price From $222.00 USDRegular priceUnit price / per$500.00 USDSale price From $222.00 USDSale -
Alabaster Halo Pendant Light
Regular price From $1,650.00 USDRegular priceUnit price / per$3,300.00 USDSale price From $1,650.00 USDSale -
Moonshade Pendant Light
Regular price $205.00 USDRegular priceUnit price / per$400.00 USDSale price $205.00 USDSale -
Sale
Silo Pendant Light
Regular price From $115.00 USDRegular priceUnit price / per$230.00 USDSale price From $115.00 USDSale -
Sale
Oslo Pendant Light B
Regular price From $1,650.00 USDRegular priceUnit price / per$3,300.00 USDSale price From $1,650.00 USDSale -
Sale
Oslo Pendant Light A
Regular price From $1,250.00 USDRegular priceUnit price / per$2,500.00 USDSale price From $1,250.00 USDSale